Fatura, işletmelerin girdi çıktılarını yöneten en önemli ve temel operasyonlarından biridir. Mor Kasa Muhasebe Programı, Fatura modülünü büyük bir titizlikle ele alır. Kullanıcıların faturaları kolay ve hızlı bir şekilde kesmesi, bulması ve raporlaması sağlanmıştır.

Mor Kasa Muhasebe Fatura Programı kendi içinde çeşitli ek özellikler barındırır.

Tekrarlayan fatura girişi: Kesilen bir faturanın belirli aralıklarla otomatik olarak tekrar kesilmesini sağlayabilirsiniz. Fatura otomatik olarak kesilmeden önce sistem size bir bilgi maili göndererek haberdar eder. Size sadece takip etmek kalır.

Fatura şablonları: Kestiğiniz faturaları yazdırmak son derece hızlı. Faturanıza uygun tasarımınızı sadece bir kez yapıp kaydetmeniz yeterli.

Hatırlatmalar: Eğer isterseniz, vadesi gelen faturalarınızla ilgili mail, uygulama ya da sms bildirimi alabilirsiniz.

Fatura kopyalama: Bir müşterinize kestiğiniz ya da tedirikçinizin size kestiği bir faturayı tek bir butona tıklayarak kopyalayabilir, dilerseniz üzerinde değişiklikler yaparak kaydedebilirsiniz.

Uygulanabilir vergi tipleri: Mor kasa muhasebe programında fatura keserken Katma değer vergisi (KDV), Özel tüketim vergisi (ÖTV) ve Özel iletişim vergisi (ÖİV) uygulayabilirsiniz. Ekibimiz mevzuatı çok yakından takip eder ve değişiklik olması durumunda hemen sisteminizi güncel hale getirir.

Satır indirimleri: Uygulamamızda fatura keserken, faturada bulunan her ürün ya da hizmet için ayrı ayrı indirim oranları uygulayabilirsiniz.

Fatura altı indirimleri (Dip iskonto): Uygulamamızda fatura keserken, faturada bulunan tüm ürün ya da hizmetlere uygulanacak birinci ve ikinci fatura altı indirimlerini kullanabilirsiniz.

Stopaj kesintili fatura: Mor Kasa muhasebe programında stopaj kesintili fatura oluşturabilir, oluşturduğunuz bu faturaları kolayca yazdırabilirsiniz.

Tevkifatlı fatura: Uygulamamızda fatura keserken KDV tevkifatı uygulayabilirsiniz. Girdiğiniz tevkifat oranına göre KDV ve fatura toplamları otomatik olarak hesaplanır ve faturaya hemen yansır.

Para birimi desteği: Mor Kasa üzerinde TL, USD ve EURO para birimleri ile işlemler yapabilirsiniz.

E-Posta ile Fatura paylaşma: Kestiğiniz faturaları tek bir tıklama ile müşterilerinizle paylaşabilirsiniz. Fatura paylaşımları onaylama ve tahsilat süreçlerini hızlandırmakla birlikte, faturanızı yazdırmadan önce müşterinizden teyit almanıza olanak sağlar.

Mor Kasa Online Ön Muhasebe Programı 'nı ücretsiz deneyin!

Kullanmadan karar vermeyin...

Mor Kasa Online Muhasebe Programı 'nın diğer özellikleri

Eşsiz modüler yapısı sayesinde sadece kullanmak istediğiniz özellikleri seçin,

karmaşadan kurtulun...

Mor Kasa Online Muhasebe Programı 'nın mevcut özellikleri size yeterli gelmiyor mu?

Bizi arayın sizin için kusursuz Muhasebe Yazılımını birlikte geliştirelim...