Çalışanların birçoğu her gün aslında benzer işler yapmakta. Hatta bazı dönemlerde bir önceki zaman dilimiyle tamamen aynı işlemler yapılabiliyor. Araştırmalar, aynı işin sürekli tekrarlanması sırasında yapılan hata oranlarının, nadiren yapılan işlere göre çok daha yüksek olduğunu ortaya koyuyor.

Mor Kasa, çalışanlara hem zaman kazandırmak hem de hata yapma ihtimalini minimuma indirmek için çalışmalar yürütmekte. Bu çerçevede en çok kullanılan modüllerimizden (şimdilik) iki tanesine Otomatik Tekrarlama özelliği eklenmiştir.

1) FATURALAR
Örneğin; Site yönetimi, Hosting, Dersane ya da dönemsel olarak bir Ürün/Hizmet üretiyorsanız çalışma dönemi içinde üye / müşterilerinize aynı tutarlı faturalar kesmek gibi sıkıcı ve zaman alan işleriniz var demektir. Eğer bir faturada, fatura tarihi ve vadesi dışında bir değişiklik olmayacaksa Faturalar için Otomatik Tekrarlama özelliği tam size göre..

2) MASRAFLAR
Sektörü ne olursa olsun her işletmenin sürekli bir döngü içinde yapmak zorunda olduğu çok sayıda harcama kalemi vardır. Kira, Aidat, Personel Maaşı gibi..
Eğer bir masraf fişinde, fiş tarihi ve ödeneceği tarih alanı dışında bir değişiklik olmayacaksa bu masraf fişi için Otomatik Tekrarlama özelliğini kullanabilirsiniz.

Bir otomatik tekrarlama talimatı oluştururken, talimatın ne zaman başlayıp, ne sıklıkta ve ne zamana kadar devam edeceğini belirlersiniz. Dilerseniz işlemden önce ya da işlem günü sizi bilgilendirmek suretiyle Mor Kasa bu işleri sizin adınıza yapar. Size sadece takip etmek ve işin tadını çıkarmak kalır..

Mor Kasa Online Muhasebe'yi ücretsiz deneyin!

Kullanmadan karar vermeyin...

Mor Kasa Online Muhasebe Programı 'nın diğer özellikleri

Eşsiz modüler yapısı sayesinde sadece kullanmak istediğiniz özellikleri seçin,

karmaşadan kurtulun...

Mor Kasa Online Muhasebe Programı 'nın mevcut özellikleri size yeterli gelmiyor mu?

Bizi arayın sizin için kusursuz Muhasebe Yazılımını birlikte geliştirelim...