Bütün işletmelerin en temel muhasebe fonksiyonlarından bir tanesi kuşkusuz Cari Hesap yönetimidir. Bu noktada özellikle çok sayıda cari hesaba sahip işletmelerin kontrolü kaybetmemeleri için otonom sistemler kullanmaları zorunluluktur. Zira günümüz koşullarında küçük çaplı işletmelerin dahi cari işlemleri oldukça yoğundur ki, Cari Hesap Programı bu nedenle elzem ihtiyaçlar arasında yer alır. Tabii her Cari Hesap Programı bütünüyle aynı özelliklere sahip değildir. Muhasebe nitelikleri bakımından benzer olsalar da, kullanıcı deneyimi, mobil kullanım ve stabilite gibi özellikleri büyük farklılıklar gösterir.

Örneğin, sadece Windows platformlarında çalışabilen ve yerleşik kullanım zorunluluğu bulunan yazılımlar, ağ üzerinden işlem yapamadıkları için, sadece bulundukları bilgisayarlardan çalışabilirler. Bu yazılımların birçoğu yüksek özellikli bilgisayarlara ihtiyaç duyarlar. Bu da işletmeleri yüksek sahip olma maliyeti ve veri güvenliğinin sağlanması problemleri ile karşı karşıya bırakır.

Günümüz koşullarında, kullanıcıların her yerden ve her cihazla bağlanabildikleri yazılımlar, en efektif çözümleri oluşturmaktadır. Mor Kasa Muhasebe Programı da bu efektif çözümlerden bir tanesidir. Dünyanın herhangi bir yerinden herhangi bir cihazla (Telefon, Tablet, Bilgisayar) bağlanabildiğiniz sistem, verileri sizin cihazlarınızda depolamak yerine, bu iş için özel olarak tasarlanmış profesyonel sunucuları kullanır. Bu sayede doğal afetler, hırsızlık ya da virüs bulaşması sonucu veri kaybetme riski sıfıra iner. Mor Kasa Muhasebe Programı, alış satış işlemleri, borç alacak takibi ve detaylı hareket raporları gibi tüm ön muhasebe fonksiyonlarını en iyi şekilde kullanabilmeniz için optimize edilmiştir. Sadece bir iki dokunuşla raporlarınızı müşterilerinizle paylaşabilir, sistem üzerinden onlara mail ya da SMS gönderebilirsiniz.

Mor Kasa Online Ön Muhasebe Programı 'nı ücretsiz deneyin!

Kullanmadan karar vermeyin...

Mor Kasa Online Muhasebe Programı 'nın diğer özellikleri

Eşsiz modüler yapısı sayesinde sadece kullanmak istediğiniz özellikleri seçin,

karmaşadan kurtulun...

Mor Kasa Online Muhasebe Programı 'nın mevcut özellikleri size yeterli gelmiyor mu?

Bizi arayın sizin için kusursuz Muhasebe Yazılımını birlikte geliştirelim...